Bulldog i brons
2016-06-23
392239
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), bulldog, patinerad brons, signerad och numrerad W 19/99, höjd 29 cm