Lucinis Samling
2016-06-22
392191
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
JOHAN CHRISTIAN DIETRICH, tillskriven: Jesus och doktorerna, olja på pannå, ca 52 x 78 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 10)
Smärre ytskador