Lucinis Samling
2016-06-22
392187
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 74 x 63 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 183)
Lagning, ytskador