Notställ
2016-06-22
392083
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NOTSTÄLL, 1900-tal, mässing, svärtat trä, på hjultrissor, höjd ca 93, 44x29 cm
Slitage