Anders Zorn
2016-06-22
392080
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Bråddjup, 1909, signerad Zorn, etsning, 24x16 cm,
LITTERATUR: Asplund 228, H&H252, ZG228
Gulnader