Urna med lock Kina
2016-06-22
392016
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA med hänklar och lock, TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger
lagningar, skador i form av sprickor, nagg