Lucinis Samling
2016-06-22
392003
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1800-tal): Vattendrag i månsken, olja på duk, ca 20 x 27 cm, (nr 211)
Krackeleringar