Stekfat i porslin Kina
2016-06-22
391981
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, 35x29 resp 26-19 cm
Kantnagg