Lucininis Samling
2016-06-22
391971
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv med ko, olja på pannå, ca 24 x 34 cm, (nr 215)