Samling silver 5 dlr
2016-06-22
391966
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TESPINDEL, BÄGARE, SKÅLAR, silver, 18/1900-tal, höjd 4-5 cm, vikt ca 300 g
Gravyrer, slitage