Oidentifierad konstnär Oljemålning
2016-06-21
391960
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (engelsk skola, 1800-tal): Lanskapsmotiv, otydlig signerad, a tergo daterad 1867, olja på duk, ca 30x50 cm
Gulnad