Otto Lindberg
2016-06-21
391929
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OTTO LINDBERG (1880-1955): Fiskare i aftonrodnad, signerad och daterad Otto Lindberg 1932, olja på duk, 65x99 cm