Inge Schiöler olja
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971), motiv med kråka, signerad Inge Schiöler, 1940-tal, olja på duk, 24x33,5 cm
Gunnar Hjorthén nr 21
Proveniens: Inköpt från konstnärens syster Brita av nuvarande ägare
Krackeleringar
391899
2016-06-21