Bert-Håge Häverö, färglitografi
2016-06-22
391850
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), motiv av marknad, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 1/50, färglitografi, 35x43cm.