Lucinis Samling
2016-06-21
391812
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAVELRAM, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, innermått ca 131x 98, yttermått ca 170 x 135 cm
Pastellagebortfall, lagningar