Stig Claesson färglitografi
2016-06-21
391798
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON (1928-2008), Vy från Söder mot munkbroleden och Riddarholmen, signerad Stig Claesson, numrerad 293/300, 42 x 50 cm