Stig Claesson färglitografi
2016-06-21
391794
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON (1928-2008), Stockholms ström mot Djurgården, signerad Stig Claesson, numrerad 293/300, 42 x 50 cm