Oidentifierad konstnär
2016-06-20
391756
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft) :Sskogsbryn med får, signerad, ca 61 x 44 cm.
Krackelyrer