Oidentifierad konstnär stilleben
2016-06-20
391739
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med fat, kanna och koppar, otydligt signerad, olja på duk, 79x59 cm, oramad
Veck, färgbortfall