Hertha Hilfon skulptur lergods
2016-06-24
391730
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERTHA HILLFON, skulptur, brödkaka, 1979, lergods, monogramsignerad och daterad -82, ca 28x28 cm