Ulf Wahlberg litografi
2016-06-22
391697
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): Kvällslandskap, signerad och numrerad Ulf Wahlberg, 278/280, litografi, 30x39,5 cm, oramad