John-E Franzén litografi
2016-06-21
391696
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Motorcyklist, signerad och daterad JEF 1990, P.T, litografi, bladstorlek 36x52,5 cm, oramad