Silverbricka
2016-06-23
391690
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRICKA, silver, 1913, oval form, importstämplar, 39x29 cm, vikt ca 599 g
Smärre repor