Silverskrin
2016-06-23
391687
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, silver, empirestil, GAB, Stockholm 1917, låsbart, på fyra tassar, kontrollstämplar, höjd 12, 12x10 cm, vikt ca 438 g
Smärre slitage