Lucinis Samling
2016-06-20
391682
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter van Dyck: Kristus på korset, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 63 x 42 cm, (nr 219)
Renoverad, smärre ytskador