Ikon
2016-06-20
391680
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, troligen Ryssland, 1800-tal, delvis förgylld mässingsrisa, Madonnan med barnet, ca 22x17 cm