Lennart Aschenbrenner oljemålning
2016-06-20
391661
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "IV-C-O", signerad och daterad Aschenbrenner -90, olja på duk, 80x100 cm