Lucinis Samling
2016-06-20
391650
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, olja på duk, ca 51 x 61 cm, (nr 221)
Dubblerad, renoverad, krackeleringar, färgbortfall (höger övre hörn)