Golvlampa 1930-tal
2016-06-23
391644
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, lackerad metall, höjd ca 140 cm
Visst slitage