Lucinis Samling
2016-06-20
391641
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, ca 75 x 60 cm, (nr 220)