Herrbetjänt Italien
2016-06-20
391629
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BREVETTATO, herrbetjänt, Italien, 1900-talets senare del, på hjultrissor i mässing, märkt FR, Brevettato, made in Italy, höjd ca 106 cm
Bruksslitage