Peter Dahl färglitografi
2016-06-20
391620
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), signerad Peter Dahl, numrerad 29/37, färglitografi, 45x31 cm