Staffan Hallström litografi
2016-06-19
391592
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ateljeinteriör, signerad och numrerad Staffan Hallström, 11/24, litografi, 40x55 cm, oramad