Figuriner i jade
2016-06-20
391591
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 2 st, HÄNGE, skuren jade, 1900-tal, höjd ca 4-4,5-6 cm
slitage