Figuriner i jade 1900-tal
2016-06-20
391590
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 3 st, skuren jade, 1900-tal, höjd ca 3,5-4,5-6 cm
Slitage