Figuriner i jade 1900-tal
2016-06-20
391589
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 2 st, skuren jade, 1900-tal, höjd ca 6 cm vardera
slitage