Astrid Sylwan färgetsning
2016-06-19
391486
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): Utan titel, signerad och numrerad Astrid Sylwan, 48/65, färgetsning, 25x25 cm, oramad