Peder Josefsson seriegrafi
2016-06-19
391484
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEDER JOSEFSSON (född 1943): Röd-Blå, signerad och numrerad Peder Josefsson -01, 218/320, seriegrafi, 25x25 cm, oramad