Lucinis Samling
2016-06-20
391478
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Riddare till häst, olja på duk, ca 128 x 77 cm, (nr 233)
Dukskador