Angelica Wiik färglitografi
2016-06-19
391437
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Komposition med trumpetare, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 85/290, ca 43x30 cm, oramad