Lucinis Samling
2016-06-20
391414
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AREND JAN VAN DRIESTEN (1878-1969):Gårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 52 x 76 cm, (nr 234)