Theo Tobiasse färglitografi
2016-06-19
391401
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (född 1927): Komposition med dansande kvinnofigurer, signerad och numrerad Theo Tobiasse II/C, färglitografi, ca 50x65 cm