Theo Tobiasse färglitografi
2016-06-19
391393
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "Song of songs of Salomon", signerad Theo Tobiasse II/C, färglitografi, ca 50x65 cm