Gustav Rudberg olja
2016-06-29
391369
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001), "Bäckviken Hven", olja på duk, signerad Rudberg, ca 62 x 81 cm