Vas Kina
2016-06-18
391257
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, omkring 1900, Kina, floral dekor i underglasyrblått, tecken i botten, höjd ca 28 cm
Mindre nagg vid mynningen, smärre slitage