Erland Cullberg pastell
2016-06-19
391242
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012), figurkomposition, signerad E Cullberg, pastell på papper, 37 x 43 cm
Proveniens: Inköpt på Galleri Svenska Bilder, Karlavägen Stockholm i början på 80-talet