Lisa Rinnevuo färglitografi
2016-06-19
391214
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972), "Don´t Mess With My Playground", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 216/270, färglitografi, bladmått ca 59 x 60,5 cm.
Oramad.