Joakim Allgulander färglitografi
2016-06-19
391210
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965), "Prora Inn", signerad och numrerad Joakim Allgulander provtryck 6/14, färglitografi, bladmått ca 59 x 42 cm.
Oramad