Orrefors vas
2016-06-17
391180
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORREFORS, vas, 1900-talets första hälft, signerad, oktagonal, klarglas, slipad dekor av kvinna, höjd ca 24 cm