Sven-Erik Johansson
2016-08-24
391173
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Drömmar, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik, ca 10,5x16 cm.
Läs mer